Методична робота

Методична робота в школі побудована як  систематична, цілеспрямована, колективна та індивідуальна  діяльність педагогів з підвищення наукового і загальнокультурного рівня, направлена на вдосконалення психолого-педагогічної підготовки та професійної майстерності.

Тема, над якою працює колектив: «Досягнення ефективності навчального процесу шляхом удосконалення професійної компетентності вчителя, зорієнтованого на запровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти». Вона є актуальною, цікавою, перспективною для вчителів школи.

Завдання науково-методичної роботи:

1.      Аналіз ефективного педагогічного досвіду та розробка рекомендацій щодо його  розповсюдження;
  2.       Оцінка педагогічних знахідок  учителів, навчально-методичних посібників, довідників;
  3.       Аналіз матеріалів з організації інноваційної діяльності.

Інноваційна діяльність здійснюється    як  в  управлінні,    так  і   в     організації навчально-виховного процесу. Педагогічні   інновації   направлені  на   рішення таких актуальних проблем освіти: розвиток природних здібностей дитини, створення умов для  самореалізації  учнів, створення   цілісної системи роботи з обдарованими дітьми, на апробацію дидактичних розробок, організацію особисто орієнтованого навчання.

Цьому сприяє впровадження інноваційних технологій і систем навчання.

1.     Науково-педагогічний проект «Росток». Діяльнісний  підхід в організації навчально-виховного процесу та система завдань з математики розрахована на вдосконалення розумових процесів з урахуванням можливостей кожної дитини,  спрямована на  розвиток  уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, класифікувати, міркувати за аналогією.
2.  Інтерактивні форми і методи навчання використовують практично всі вчителі. Вони  допомагають  зробити процес навчання цікавим, різноманітним, ефективним.
3.     Інформаційні технології використовують на уроках Курганська В.І., Максименко Н.В., Філюнкіна Г.В., Положий Т.М.,  Третяк Л.О.,  Петренко В.С.,  Зарецька Г.В., Паніна Є.В., Сергєєва І.І., Дегтярьова О.О., Полозова О.Ю..

Грінченківський тиждень у школі