7-В

2014/2015 навчальний рік

2013/2014, 5-В

Наш городок: Умники и умницы

Наш девиз: Хоть немного шумные, но зато мы умные!

Класний керівник : Максименко Наталя Вікторівна

Школа — велика дитяча країна,
В ній відкривається білий наш світ.
Тут пізнає себе кожна дитина,
І відправляється звідси в політ.
Знань надається тут першооснова,
Жити, дружити учимось  ми в ній.

Надія Красоткіна

Давайте  знайомитись - ми 5-В клас. Нас 28 веселих, кмітливих, розумних, дружніх учнів. В цьому навчальному році до нас повернувся Шихов Гліб та прийшов новий учень Коваль Костянтин. Наші хлопці люблять займатися спортом: Долбієв Владислав та Долбієв Ярослав, Щербаков Дмитро займаються футболом, Борисов Володимир- хокеєм, Мікаїлов Мікаїл-тиквандо. Наші дівчата люблять танцювати, співати, малювати. У танцювальних колективах району займаються: Столяренко Олександра, Жульєва Надія, Акопян Белла. У музичний студії- Крикун Андрій, Селіванова Софія. У художній студії -Моспанік Діана.У студії    спортивної гімнастики- Мамедова Зінят.

Учні нашого класу приймали участь у закриті районого етапу
VI малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини"

Загін нашого класу приймав участь у традиційному огляді строю та пісні,
присвяченому Дню захистника Вітчизни, де команда класу посіла ІІ місце.

Командир нашого загону Селіванова Софія отримала грамоту, як кращій командир загону.